KVALITA ARAS

PRÉMIOVÁ KVALITA

Od svojho vzniku má spoločnosť ARAS širokú škálu humánnej, zdravej a kvalitnej potravy, krmiva pre psy a mačky.  Toto krmivo poskytuje celý rad  jedinečných  výhod.

Krmivo Aras je založené výhradne na čerstvom mäse. Aras odmieta používať  chemické prísady, konzervačné látky  a iné umelé prísady.  To je dôvod, prečo zodpovední majitelia domácich zvierat  volia krmivo ARAS ako potravu pre svojich štvornohých miláčikov.  

 Je pre nás samozrejmosťou, že neustálu  kontrolu kvality ARAS  výrobkov  pre domáce zvieratá   vykonávajú  nezávislé  inštitúcie.  

Okrem toho vždy  zabezpečujeme, aby všetky naše krmivá spĺňali  nariadené chemické a chemicko -technologické postupy  ako aj bakteriologické testy  kladené na vysokokvalitné  výrobky  Aras. Navyše, naše produkty sú priebežne kontrolované kontrolou kvalitynezávislými inštitúciami.

Garancia kvality, ktorá vždy nájde uznanie.

ZDRAVIE A VITALITA

Chceme, aby vaše psy a mačky zostali zdravé a životne vitálne.

To je dôvod, prečo pripravujeme výhradne naše krmivo PREMIUM podľa týchto zásad:

  • v krmivách pre psov a mačky je len 100% čerstvé mäso
  • používané potravinárskom priemysle
  • bez chemických farbív a atraktantov
  • bez konzervačných látok
  • bez chemických prísad
  • Produkcia v procedúre na ochranu vitamínov
  • bez použitia sóje a kukurice
  • žiadne plnidlá
  • so zárukou čerstvosti
ARAS – nemecký certifikát kvality a značky

ZÁRUKA KVALITY

Záruka na výrobok

Všetky naše výrobky podliehajú prísnej kontrole kvality Aras a opustia našu výrobu len  v prvotriednej kvalite 1A. Výsledkom je komplexná záruka na výrobok, ktorú ocení nielen  majiteľ psa alebo mačky , ale  v neposlednom rade  aj jeho štvornohý priateľ.

Záruka pôvodu

ARAS poskytuje v rámci požiadavky „čistoty“  mäsa pre psov a mačky záruku  o pôvode mäsa z kontrolovaných chovov. Nepoužívame žiadnu kostnú múčku, ani mäsovú múčku. Spracovávame len  100% čerstvé mäso. a hovädzie mäso pochádza výlučne z hovädzieho dobytka testovaného na neprítomnosť  BSE.

Záruka čerstvosti

Prinášame vám čerstvosť domov – zaručene bez rizika. Všetky produkty sú balené v čerstvom stave. Vyrobené krmivo  je okamžite  odosielané chovateľom. To znamená, že plná čerstvá chuť je zachovaná až kým sa dostane  k vám domov.

Záruka na produkt bez chemických prísad

Garantujeme, že naše produkty sú vyrábané bez chemických prísad, bez chemických farbív a atraktantov. Krmivá Aras sú vyrábané bez konzervačných látok so zachovaním prirodzených vitamínov v pôvodných surovinách a to  vďaka šetrnému spracovaniu.

Záruka spokojnosti

Ak niektorý z našich produktov z akéhokoľvek dôvodu nespĺňa vaše očakávania, môžete dostať nový výrobok, alebo  svoje peniaze späť.

Partnerstvo prosti testovaniu na zvieratách

ARAS – humánne krmivo odmieta metodické testovanie na zvieratách Prísne dodržiavame  zdravotné a morálne zásady. Náš inovačný  koncept stravovania zvierat  je založený na dlhoročnom empirickom výskume. To predstavuje súhrn dlhodobo sledovaných  príčin a účinkov prejavujúcich sa počas života psov a mačiek.