DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 50 EUR

MOŽNOSTI DOPRAVY

Pri objednávke v e-shope Aras krmivo.sk, ktorá je viac ako 50 Eur, Vám objednaný tovar doručíme zdarma. Za objednávku, ktorá túto čiastku nepresahuje, bude účtované poštovné vo výške podľa nižšie uvedených možnosti. Poštovné závisí od počtu balíkov, veľkosti či váhy zásielky. Balné je zadarmo a preto nebude účtované. Minimálna hodnota objednávky bez poštovného je 50 Eur.

Tovar, ktorý máme skladom a vy ste si vybrali spôsob platby kuriérom na dobierku, bude vaša objednávka odoslaná v priebehu 2-48 hodín. 

Zaslanie kuriérom GLS

Tovar zabalíme, označíme štítkom s číslom zásielky a doručíme zmluvnému kuriérovi DHL. Následne Vám zašleme e-mailom číslom zásielky. Zásielku možete sledovať pod týmto číslom na linku Sledovanie zásielky GLS  kuriér.

KURIÉR –  3,20 EUR – Zásielky zasielame zmluvným prepravcom DHL Bez obmedzenia váhy. Pri objednávke nad 50 EUR – zadarmo.

Zvyhodnili sme cenu za sluzbu Kurier GLS. Dakujem za pochopenie

SLOVENSKOU POSTOU MOMENTALNE NEZASIELAME!

 

MOŽNOSTI PLATBY

PLATBA  VOPRED NA ÚČET:

Na základe automaticky zaslaného emailu po dokončení objednávky manuálne zadávate platbu do Vášho internetového bankingu, alebo môžete vložíte peniaze na účet alebo urobíte osobne prevod v banke.

Po odoslaní objednávky dostanete e-mail s informáciou o objednávke spolu s pokynmi k platbe. Ihneď po prijatí vašej platby na základe skladovej dostupnosti tovar expedujeme.

 

DOBIERKA: Za tovar zaplatíte prepravcovi v hotovosti kuriérovi alebo na pošte. Túto služba je spoplatnená sumou 0,70 EUR.