DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA ZADARMO PRI OBJEDNÁVKE NAD 50 EUR

MOŽNOSTI DOPRAVY

Pri objednávke v e-shope Aras krmivo.sk, ktorá je viac ako 50 Eur, Vám objednaný tovar doručíme zdarma. Za objednávku, ktorá túto čiastku nepresahuje, bude účtované poštovné vo výške podľa nižšie uvedených možnosti. Poštovné závisí od počtu balíkov, veľkosti či váhy zásielky. Balné je zadarmo a preto nebude účtované. Minimálna hodnota objednávky bez poštovného je 50 Eur.

Tovar, ktorý máme skladom a vy ste si vybrali spôsob platby kuriérom na dobierku, bude vaša objednávka odoslaná v priebehu 2-48 hodín. 

Zaslanie kuriérom GLS

Tovar zabalíme, označíme štítkom s číslom zásielky a doručíme zmluvnému kuriérovi DHL. Následne Vám zašleme e-mailom číslom zásielky. Zásielku možete sledovať pod týmto číslom na linku Sledovanie zásielky GLS  kuriér.

KURIÉR –  3,20 EUR – Zásielky zasielame zmluvným prepravcom DHL Bez obmedzenia váhy. Pri objednávke nad 50 EUR – zadarmo.

SLOVENSKOU POSTOU MOMENTALNE NEZASIELAME!

Zvyhodnili sme cenu za sluzbu Kurier GLS. Dakujem za pochopenie

Zaslanie Slovenská Pošta

Tovar zabalíme, označíme štítkom s číslom zásielky a doručíme na pobočku Slovenskej Pošty. Pošta vám zašle SMS s číslom zásielky na váš mobil. Doručovateľ vám nedá do schránky žltý lístok. Všetky informácie k prebratiu zásielky dostanete v SMS správe. Zásielku si následne po SMS výzve vyzdvihnete na pobočke Slovenskej pošty. 

Skontrolujte si preto prosím na objednávke Vami zadané mobilné číslo.

Slovenská pošta do 1 kg –  1,80 EUR 

Slovenská pošta do 5 kg –  2,50 EUR 

Slovenská pošta do 10 kg –   3,60 EUR 

Sumár Dopravy
Doručovateľ     Poštovné     Bez poštovného od  
    KURIÉROM GLS – bez obmedzenia hmotnosti     3,20 EUR 50 EUR
    POŠTOU –  pre tovar v celkovej hmotnosti do 1 kg      1,80 EUR 50 EUR
    POŠTOU  – pre tovar v celkovej hmotnosti do 5 kg      2,50 EUR 50 EUR
    POŠTOU – pre tovar v celkovej hmotnosti do 10 kg       3,60 EUR 50 EUR

MOŽNOSTI PLATBY

PLATBA  VOPRED NA ÚČET:

Na základe automaticky zaslaného emailu po dokončení objednávky manuálne zadávate platbu do Vášho internetového bankingu, alebo môžete vložíte peniaze na účet alebo urobíte osobne prevod v banke.

Po odoslaní objednávky dostanete e-mail s informáciou o objednávke spolu s pokynmi k platbe. Ihneď po prijatí vašej platby na základe skladovej dostupnosti tovar expedujeme.

 

DOBIERKA: Za tovar zaplatíte prepravcovi v hotovosti kuriérovi alebo na pošte. Túto služba je spoplatnená sumou 0,70 EUR.